Fotbalový podzim 2012 je minulostí

20.11.2012 10:17

O víkendu dopsali starší dorostenci zápasem v Tachově poslední kapitolu fotbalového podzimu. Heslo konec dobrý, všechno dobré se jim bohužel naplnit nepodařilo (prohra 1:2 gólem z 86. minuty- viz reportáž v sekci fotbal-stránky studentů), ale i tak panuje v poločase sezóny střízlivá spokojenost. Opravňuje k ní 2. místo a pouhé 2 body odstupu za půlmistrem z Domažlic. Ještě lépe jsou na tom mladší dorostenci, kteří se výhrou 6:0 nad Klatovy vyšvihli do čela tabulky. A co nás čeká v nejbližší době? Do 27.11. naordinovali trenéři 2 týdny klidu, který hráči vesměs využijí k odpočinku a hojení utržených šrámů. Ovšem už koncem listopadu se dáme opět do pohybu. Pod vedením trenérky Lady Valentové si naši fotbalisté během prosince a ledna vyzkouší netradiční pohybové formy- aerobic, flow-in, bosu nebo heat a chybět nebude ani speciální atletická průprava pod vedením běžeckého trenéra pana Jirouška. V prosinci zopakujeme loňskou úspěšnou akci "kopačky on ice", kdy se ukáže, jakou ztrátu utrpěl český hokej tím, že naši žáci dali přednost fotbalovému míči před pukem. V lednu čeká fotbalisty Sportovky nepopulární kondiční příprava a v únoru pak soustředění v Nové Vsi u Přimdy, na kterém už přijdou na řadu fotbalové míče a také "oblíbené" běžecké lyže. Uznáte sami, že po takové přípravě nás obhajoba mistrovského titulu v krajském přeboru nemůže minout. Díky za úspěšnou reprezentaci školy během podzimní části sezony a trochu s předstihem veselé vánoce a úspěšný nový rok všem.