Prezentace naší školy pro trenérskou unii

18.11.2014 10:42

Neděle patřila v Plzni mezistátnímu fotbalovému utkání Česká republika- Island. Před každým reprezentačním zápasem  pořádá Unie českých fotbalových trenérů " horký stůl", na kterém diskutují odborníci z celé republiky nad nejrůznějšími aspekty trenérské práce. Nedělní horký stůl v kongresovém centru hotelu Primavera byl určen problematice dorostenecké kopané. Zástupci naší školy zde prezentovali vlastní projekt výchovy a vzdělávání talentovaných fotbalistů na výkonostní úrovni ve věku 15-19 let. Jejich příspěvek se setkal s velkým ohlasem a zájmem ze strany trenérů, především těch ze vzdálkenějších regionů. Pro ně byla existence školy, kde se fotbal nejenom hraje, ale také učí a dokonce se z něj dá i maturovat, velice příjemným překvapením. Druhým příspěvkem pak byla prezentace trenérů U19 Viktorie Plzeň s tématem Zkušenosti z Youth Champions League.

Příloha: Prezentace Sportovní a podnikatelské střední školy

Na fotografii jsou trenéři SaPSŠ Mgr. Marek Šlechta a Mgr. Milan Dejmek společně s prezidentem České unie fotbalových trenérů - internacionálem Vernerem Ličkou.