Profil školy

Soukromá Sportovní a podnikatelská střední škola, s.r.o vznikla v roce 1992. Cílem zřizovatele Mgr. Jaroslava Šlechty bylo a je vytvořit moderní a flexibilní školu, která předává svým žákům praktické poznatky a dovednosti, jež uplatní ve svém povolání i v občanském životě. Proto i učební plány a výukové metody vycházejí z analýzy požadavků trhu práce. Na základě této analýzy je velký prostor věnován :

• výuce jazyků - povinně se vyučují dva cizí jazyky a to anglický jazyk a v kombinaci s ním německý jazyk nebo španělský jazyk nebo ruský jazyk nebo francouzský jazyk
  • práci s počítačem - uživatelsky Windows, MS Office, Internet apod. Všichni studenti mají na všech počítačích ve škole zdarma přístup k Internetu
  • výuce odborných předmětů zaměřených na ekonomiku, management, marketing, účetnictví a finance

Nabízíme Vám vzdělání v oboru

Ekonomika a podnikání - č.oboru 63-41-M/01

Vybírat můžete z 5 vzdělávacích programů:

• Firemní management a marketing
  • Sportovní management
  • Výpočetní technika
  • Personalistika a psychologie
  • Manažer zdravého životního stylu

Podnikání - č.oboru 64-41-L/51

Vstupní předpoklad pro studium je výuční list, výuka probíhá v blocích pátek odpoledne a sobota jednou za 14 dní. Studium je zakončeno maturitou.

06.06.2017

Absolventi znovu v divadle

Dne 1. 6. 2017 předávala Sportovní a podnikatelská střední škola svým úspěšným absolventům maturitní vysvědčení.

06.06.2017

Školními projekty otevíráme oči i srdce

Během posledního čtvrtletí proběhl na Sportovní a podnikatelské střední škole Plzeň projekt, který se věnoval českou společností dosud velmi kontroverzně přijímanému tématu - odsunu německého obyvatelstva z poválečného Československa.

Filip Jireš (2. zleva), Tereza Polcarová (stojící uprostřed)

Sportovec Plzně

Vyhlášení prestižní ankety Sportovec Plzně patří k nejvýznamnějším sportovně-společenským událostem roku.

Projekt Investice do rozvoje vzdělání

logo eu