Výběr fotbalistů Deváťáci, nestihli jste výběr fotbalových talentů?
Nic se neděje. Domluvte si náhradní termín u Mgr. Marka Šlechty na tel. č. 603 822 791.

Slovo zřizovatele

Sportovní a podnikatelská střední škola je s datem založení 1992 nejdéle fungující soukromou střední školou v Plzni. Už při jejím založení bylo cílem vytvořit tak trochu „jinou školu“, která by se odlišovala od zaběhnuté praxe škol státních. V podmínkách konkurence se státními, neplacenými školami, je snaha být jiný, a nabízet něco, co ostatní nenabízejí, jedinou cestou jak obstát...čtěte dál

Nabízíme vzdělání v oboru:

Ekonomika a podnikání

Podnikání

číslo oboru 63-41-M/01 číslo oboru 64-41-L/51

Vybírat můžete z 5 vzdělávacích programů:

• Firemní management a marketing
  • Sportovní management
  • Výpočetní technika
  • Personalistika a psychologie
  • Manažer zdravého životního stylu

Vstupní předpokladem je výuční list.

Výuka probíhá v blocích pátek odpoledne a sobota jednou za 14 dní.

Studium je zakončeno maturitou.

15.10.2019

Prezentace o možnostech získání stipendia

Studijní pobyty v USA

06.10.2019

V akci s InBody 230

… měříme sportovní třídy

Seznamovací kurz 1. ročníků

Úborsko u Janovic 2019

Elektronická škola

Docházka a prospěch jsou přístupné přes webové rozhraní (nutná znalost přihlašovacích údajů)

PŘÍSTUP DO ELEKTRONICKÉ ŠKOLY

eskola

Fotbal je krásný svou pestrostí a variabilitou. Každý fotbalista má své slabé a silné stránky. Někdo těží z výjimečné techniky, jiný nahrazuje technické nedostatky bojovností a houževnatostí nebo rychlostí. Při výběru fotbalových talentů se naši trenéři snaží ohodnotit, jak naši budoucí studenti obstáli v jednotlivých dovednostech. Změříme si rychlost, ověříme si, jak ovládáte míč, jak zvládáte střelbu po slalomu nebo obodujeme techniku kopu a cit pro balón. Přesto všechno se ale ukazuje, že nejlepší fotbalisté nakonec nevyrostou z těch, kteří všechny disciplíny talentového výběru splnili za A, ale z těch kdo během studia fotbalu obětovali maximum. Talentový výběr je příležitostí pro zájemce o naši školu ověřit si, jak na tom jsou v jednotlivých dovednostech.  Především ale seznámit se s prostředím, ve kterém stráví příští 4 roky- ať už jde o zázemí, trenéry nebo školu samotnou. Proto na výběru rádi přivítáme fotbalisty i jejich rodiče, se kterými se po sportovní části sejdeme ve škole a popovídáme si o všech praktických věcech, které jsou se studiem na Sportovní a podnikatelské střední škole spojeny.

Termín výběrových zkoušek pro fotbalist(k)y 2019 je pátek 11. října 2019 od 10:00 hod. na našem hřišti Na Roudné 55, Plzeň. Další podrobnosti budou zveřejněny v září 2019. Pro případné další informace volejte Mgr. Marka Šlechtu na tel. 603 822 791.

Mgr. Marek Šlechta - sportovní manažer SaPSŠ Plzeň

Dotace pro sport