Obsah

Naši trenéři

# A Á B C Č D Ď E É Ě F G H CH I Í J K L M N Ň O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú Ů V W X Y Ý Z Ž
Jiří Berger

Ing. Jiří Berger - trenér brankářů

Jirka má tu výhodu, že vzhledem k svému datu narození zná osobně všechny slavné české gólmany počínaje Františkem Pláničkou, tudíž má zkušeností na rozdávání. Nutno dodat, že sám chytal 1. dorosteneckou ligu na Viktorce. Je to i jeho práce, že ve statistikách počtu obdržených gólů patří oba naše dorostenecké týmy k nejlepším v soutěži. Oblíbená hláška: „ Hoši, řeknu vám to jednou větou“… poté následuje zevrubný půlhodinový rozbor. :o)

Karel Schejbal - asistent trenéra staršího dorostu

Karel má za sebou bohatou hráčskou kariéru ve 2. a 3. lize(České Budějovice, Svéradice…) Je to trenérský praktik, který čerpá ze svých bohatých zkušeností. Pro Sportovní školu pracuje už 17 let. Je držitelem trenérské licence UEFA B. Oblíbená hláška: „Pocém, copa jé?“- poté co mu někdo už potisící „sežere“ jeho oblíbenou zasekávačku levou nohou.:o)

Jiří Jonák

Mgr. Jiří Jonák - prezident klubu

Jirka je duší klubu. Krom toho, že funguje jako vedoucí družstev staršího a mladšího dorostu, stará se o statistiky a točí reportážní videa- viz. sekce Sportovka TV – pořady A.P.L.A.U.S. a Vápno. Oblíbená hláška: „Neskutečný!“ Ve škole ho neomylně najdete podle smíchu.

Marek Šlechta

Mgr. Marek Šlechta - viceprezident klubu

Marek má na starosti zabezpečení financí pro klub, pracuje jako sekretář klubu, vyřizuje přestupy a věnuje se výběru talentů.

Milan Dejmek

Mgr. Milan Dejmek - trenér staršího dorostu

Milan jako hlavní trenér vychoval za více než 20 let na Sportovní škole celé generace fotbalistů od krajských přeborů až po 1. ligu. Je držitelem nejvyšší trenérské licence UEFA A- Profi. Poznatky získané u našich dorostenců úspěšně aplikuje jako trenér divizního družstva mužů TJ Klatovy. :o) Oblíbená hláška: „ Vstávej, bolest je v hlavě“.

Pavel Konopík

Mgr. Pavel Konopík - trenér mladšího dorostu

Pavel je absolventem fotbalové trenérské specializace na Fakultě tělesné výchovy a sportu. Na Sportovce trénuje třetím rokem, současně se věnuje i trénování žáčků ve Viktorii Plzeň. Je držitelem trenérské licence UEFA A a ačkoliv vypadá jako Jihoameričan, jeho specialitou jsou fotbalové herní systémy ve Vietnamu a na Bali.