Sportovní a podnikatelská střední škola v Plzni
Sportovní a podnikatelská
střední škola v Plzni
rozšířené vyhledávání

Naši trenéři

Karel Schejbal - asistent trenéra staršího dorostu

Karel má za sebou bohatou hráčskou kariéru ve 2. a 3. lize(České Budějovice, Svéradice…) Je to trenérský praktik, který čerpá ze svých bohatých zkušeností. Pro Sportovní školu pracuje už 17 let. Je držitelem trenérské licence UEFA B. Oblíbená hláška: „Pocém, copa jé?“- poté co mu někdo už potisící „sežere“ jeho oblíbenou zasekávačku levou nohou.:o)

Karel Schejbal - asistent trenéra staršího dorostu 1

Mgr. Jakub Čapský - trenér brankářů

Kuba je absolventem naší střední školy. Evidentně jsme ho za čtyři společné roky nestihli otrávit a tak se jako čerstvě vystudovaný tělocvikář nenechal přemlouvat, aby se ujal speciálních tréninků našich gólmanů. Kuba je stále aktivní brankář- odchovanec domažlické Jiskry okusil v minulých létech fotbalový chlebíček v Německu, od letoška hájí svatyni SK Smíchov Plzeň v 1. B třídě.

Mgr. Jakub Čapský - trenér brankářů

Mgr. Jiří Jonák - prezident klubu

Jirka je duší klubu. Krom toho, že funguje jako vedoucí družstev staršího a mladšího dorostu, stará se o statistiky a točí reportážní videa- viz. sekce Sportovka TV – pořady A.P.L.A.U.S. a Vápno. Oblíbená hláška: „Neskutečný!“ Ve škole ho neomylně najdete podle smíchu.

Jiří Jonák

Mgr. Marek Šlechta - viceprezident klubu

Marek má na starosti zabezpečení financí pro klub, pracuje jako sekretář klubu, vyřizuje přestupy a věnuje se výběru talentů. Nejradši kritizuje výkony golmanů. Jako brankář staré gardy SK Smíchov Plzeň na to má ostatně nárok.

Marek Šlechta

Mgr. Milan Dejmek - trenér staršího dorostu

Milan jako hlavní trenér vychoval za více než 20 let na Sportovní škole celé generace fotbalistů od krajských přeborů až po 1. ligu. Je držitelem nejvyšší trenérské licence UEFA A- Profi. Poznatky získané u našich dorostenců úspěšně aplikuje jako trenér divizního družstva mužů TJ Klatovy. :o) Oblíbená hláška: „ Vstávej, bolest je v hlavě“. Ve škole vás bude týrat při těláku a teorii sportu.

Milan Dejmek

Mgr. Pavel Konopík - trenér mladšího dorostu

Pavel je absolventem fotbalové trenérské specializace na Fakultě tělesné výchovy a sportu. Na Sportovce trénuje třetím rokem, současně se věnuje i trénování žáčků ve Viktorii Plzeň. Je držitelem trenérské licence UEFA A a ačkoliv vypadá jako Jihoameričan, jeho specialitou jsou fotbalové herní systémy ve Vietnamu a na Bali.Možná i proto učí kromě tělocviku také zeměpis.

Pavel Konopík

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Studenti o škole