Sportovní a podnikatelská střední škola v Plzni
Sportovní a podnikatelská
střední škola v Plzni
rozšířené vyhledávání

Naši trenéři

David Hendrych - trenér mladšího dorostu

Pohled do Davidova hráčského CV se podobá reklamnímu prospektu bavorské cestovní kanceláře Fussball Reisen - u našich západních sousedů totiž jako hráč působí už na různých úrovních včetně Landesligy dlouhých 20 let a jeho konto zdobí 350 nastřílených gólů (klobouček). V Německu získal také první trenérské ostruhy. Jeho trenérskou filozofií je ordinovat svěřencům rychlý, přímočarý a fyzicky náročný styl hry. Ke Sportovní škole má navíc důvěrný vztah, díky manželce, která je její absolventkou ;o).

David Hendrych

Karel Schejbal - asistent trenéra staršího dorostu

Karel má za sebou bohatou hráčskou kariéru ve 2. a 3. lize(České Budějovice, Svéradice…) Je to trenérský praktik, který čerpá ze svých bohatých zkušeností. Pro Sportovní školu pracuje už 17 let. Je držitelem trenérské licence UEFA B. Oblíbená hláška: „Pocém, copa jé?“- poté co mu někdo už potisící „sežere“ jeho oblíbenou zasekávačku levou nohou.:o)

Karel Schejbal - asistent trenéra staršího dorostu 1

Mgr. Jakub Čapský - trenér brankářů

Kuba je absolventem naší střední školy. Evidentně jsme ho za čtyři společné roky nestihli otrávit a tak se jako čerstvě vystudovaný tělocvikář nenechal přemlouvat, aby se ujal speciálních tréninků našich gólmanů. Kuba je stále aktivní brankář- odchovanec domažlické Jiskry okusil v minulých létech fotbalový chlebíček v Německu, od letoška hájí svatyni SK Smíchov Plzeň v 1. B třídě.

Mgr. Jakub Čapský - trenér brankářů

Mgr. Jiří Jonák - prezident klubu

Jirka je duší klubu. Krom toho, že funguje jako vedoucí družstev staršího a mladšího dorostu, stará se o statistiky a točí reportážní videa- viz. sekce Sportovka TV – pořady A.P.L.A.U.S. a Vápno. Oblíbená hláška: „Neskutečný!“ Ve škole ho neomylně najdete podle smíchu.

Jiří Jonák

Mgr. Marek Šlechta - viceprezident klubu

Marek má na starosti zabezpečení financí pro klub, pracuje jako sekretář klubu, vyřizuje přestupy a věnuje se výběru talentů. Nejradši kritizuje výkony golmanů. Jako brankář staré gardy SK Smíchov Plzeň na to má ostatně nárok.

Marek Šlechta

Mgr. Milan Dejmek - trenér staršího dorostu

Milan jako hlavní trenér vychoval za více než 20 let na Sportovní škole celé generace fotbalistů od krajských přeborů až po 1. ligu. Je držitelem nejvyšší trenérské licence UEFA A- Profi. Poznatky získané u našich dorostenců úspěšně aplikuje jako trenér divizního družstva mužů TJ Klatovy. :o) Oblíbená hláška: „ Vstávej, bolest je v hlavě“. Ve škole vás bude týrat při těláku a teorii sportu.

Milan Dejmek

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Studenti o škole